top of page

WORKSHOP PRAGUE 25.3.2023

Vážení přátelé, kolegové. Rád bych Vás pozval na můj jediný workshop v roce 2023, který budu pořádat v ČR.

Mnozí z Vás ví, že od roku 2019 žiji v australském městě Sydney. Workshop bude zaměřený na portrét a stylizovaný "módní portrét". Na workshopu Vám představím svoji práci a moje zkušenosti. Provedu Vás celkovou mou cestou. Když jsem chtěl vycestovat poprvé jako fotograf do zahraničí, nikdo mi neřekl ten "vysněný návod", já se Vás budu snažit nasměrovat. Prošel jsem si zkušeností z čínské metropole Shanghai jako asistent reklamního studia až po samotnou kariéru fotografa v australském Sydney.

 

Prozradím Vám jak získat klienty jak na domácí půdě tak i na té zahraniční. Ukážu Vám jak komunikovat se zahraniční agenturou a jak komunikovat s modelkami. Ukážeme si jak pracovat s přirozeným světlem a jak pracovat se zábleskovou technikou Profoto. Provedu Vás procesem, kdy si vytvoříte nádherný portrét  a ukážeme si jak vyfotit stylizovanou fotografii. Nahlédnete jak o fotografii přemýšlím a které aspekty jsou pro moji osobu nejdůležitější. Ukážeme si také jak vytvářím koncepty fotografických příběhů. K dispozici budeme mít modelku z agentury, styling a profesionální makeup.

 

Workshop začneme společnou snídaní a kávou/čajem. Celý workshop bude zdokumentovaný videem a backstage fotografií, takže budeme mít i společnou vzpomínku. Na workshopu budu mít sebou mimo jiné i analogovou techniku, kterou používám (35mm a střední formát) - takže kdo by měl zájem, může si osahat a nafotit i třeba nějaký ten film na moje kamery :)

Na workshopu budete moci diskutovat své portfolia přímo semnou (portfolio review)

Workshop můžete darovat i jako dárek (voucher) pro někoho blízkého. Stačí mi napsat tuto informaci do zprávy. Částku jde platit na dvakrát. 50% před a 50% měsíc před workshopem.

Co si vzít sebou? Svoji kameru a blok na zapisování informací:)))

Workshop cena

5500,- Kč

 

Datum

25.3.2021

 

Místo

Praha - bude specifikováno

Zda máte o workshop zájem, registrujte se prosím zde a nebo na mém emailu :

michalphotokubala@gmail.com

Thanks! Message sent.

bottom of page